Czy punkty niewykorzystane w głosowaniu będą dostępne w korekcie?

Czy w korekcie głosowania na przedmioty dostępne będą punkty których nie wykorzystałem w głosowaniu, czy tylko punkty za przedmioty na które zagłosowałem ale zostały odwołane?

Można wykorzystać w korekcie głosowania tylko punkty wydane na propozycje przedmiotów, które ostatecznie się nie odbędą w przyszłym roku akademickim (one nie są „odwołane”, bo na razie są tylko propozycjami).

Ma to na celu zachęcenie studentów do głosowania na propozycje, które ich interesują (dzięki czemu będzie wiadomo, które przedmioty studentów interesują), a nie „siedzenie” na punktach.

1 polubienie

Może nie powinienem tego głośno mówić, ale… czasem w czerwcu ciężko przewidzieć ile i jakie przedmioty będę chciał brać w lutym w przyszłym roku, więc głosowałem na przedmiot, który zupełnie mnie nie interesował, ale nikt na niego nie głosował. Przedmiot się nie odbywał, ja dostawałem zwrot punktów i w lutym podczas korekty wiedziałem już na co chce głosować i miałem punkty, żeby to zrobić. Ot taka ciekawostka, 3/3 razy mi to wyszło :slight_smile:

To imponujące.

12 polubień

Nie ukrywam że pytałem w związku z Systemami Komputerowymi które według maila mogą się wciąż z niewielkim prawdopodobieństwem pojawić.

2 polubienia

A czy jeśli zostaną mi zwrócone punkty za przedmioty, które się w semestrze zimowym nie odbędą to mogę poczekać z wydaniem ich na korektę letnią?

Nie, punkty pozostają przywiązane do semestru.