Imagination Technologies - Vision and AI Hardware Design Engineer

Praca szuka człowieka :slight_smile:
Kolega z działu sprzętowego szuka w miarę kompetentnej osoby na stanowisko “sprzętowca”. Co to oznacza? Projektowanie sprzętu pod przyszłą produkcję w światowych firmach, który potem trafi sobie do telefonów, kamer i urządzeń robiących wizję komputerową czy grafikę :heart_eyes:

O firmie:
Firma projektuje sprzęt - chipy graficze, IP i podobne cuda (w tym nasze NNA do sieci neuronowych :blue_heart: ) do telefonów i innych urządzeń (kamery, automotive). Jest fajnie - FPGA, VHDL, sprzętowcy, weryfikacja tego (C++/SystemC), testowanie (pokrycie kodu w sprzęcie, pokrycie funkcjonalne, sprawdzanie własności, oddzielny symulator sprzętu, weryfikacja na różnych poziomach - długo można wymieniać!), szukanie problemów (często nietrywialnych!), sprawdzanie własności sprzętu, pokrycie tego testami, sprostanie wymaganiom klienta (wydajność/oszczędność/przepustowość).

Ja pracuję tutaj już prawie dwa lata, jest przyjaźnie, miła atmosfera i miejsce na rozwój. Lokalizacja jest idealna - tuż przy NFM, blisko do rynku/sklepów/siłowni/szkół tańca, szybki dojazd do II UWr. Jak się dobrze dogada z managerem to godziny pracy są elastyczne :wink:. Raz na jakiś czas jedzie się do UK nawiązać kontakt z resztą firmy i doszkolić się np. na temat nowo projektowanego modułu, metodologii pracy itp. Poza tym mamy stałą łączność z oddziałami firmy w UK, Indiach i obecnie również Chinach.

Stanowisko “sprzętowca” nie do końca pokrywa się z naszym profilem studiów, ale wierzę głęboko, że jeśli ktoś ostro przyłożył się do kursu FPGA u Tilka to da sobie radę. Miło by było gdyby kandydat zrobił Cahirowe ASK i interesuje się tym jak sprzęt działa.

Zapewne na początku zaproponują stanowisko Grada (graduate engineer), ale za to na tym stanowisku są częste podwyżki plus jest dobra ścieżka awansu: Grad/Normal/Senior + dodatkowe atrybuty jeśli ma się ludzi pod sobą (Manager) albo jeśli się zarządza architekturą całości (Architect). Plus jest możliwość przejścia między zespołami w miarę rozwoju, możliwość pracy w UK albo innych oddziałach (np. kolega z zespołu pojechał na rok pracować w Australii), udział w wewnętrznych konkursach na stanowiska itp.

Co poza tym?
OK System, Medicover, kawka, herbatka, ciasto, dopłata do kursu angielskiego, płacą za szkolenia/konferencje itp.

Właściwa oferta i wymagania:
Vision and AI Hardware Design Engineer
W skrócie: VHDL/Verilog, weryfikacja i zabawa z FPGA oraz kooperacja z moim zespołem :sunglasses:

Po rejstracji na stronie wyślij mi e-mail z CV - podam dalej bezpośrednio do szefa.
Celina Pawlinska Celina.Pawlinska@imgtec.com
i jeśli jest taka opcja zaznacz w ankiecie, że jesteś przysłany przeze mnie :blush:

1 polubienie