JFiZO - egzamin

Czy są dzisiaj wspominane na ostatnich ćwiczeniach konsultacje?

Aaaaaaj, nikt mi nie powiedział że mają być.

Co to są piwniczaki ???

[ Tak, to jest właściwy wątek ]

1 polubienie

Ja może trochę zboczę z tematu, ale kiedy możemy się spodziewać wyników 3. tercji?

1 polubienie

Jutro rano. W zasadzie wszystko już sprawdziłem, ale nie mam siły tego wpisywać dziś już.

No i dalej nie wiem co to są piwniczaki.

Jeżeli chodzi o piwniczniaki (choć szybkie przeszukanie internetu sugeruje, że polski-prawie-reddit stosuje też pisownię bez pogrubionego „n”), to można tak nazywać „ludzi żyjących w piwnicach” czyli po prostu niewychodzących z domu (jakoś to konotuje z „geek”, „nerd” i podobnymi). W okolicy byłby też „nolife” (czy też „nołlajf”, sugerując się zadaniem 8 z egzaminu).

4 polubienia

Też bym dodała, że informatycy zazwyczaj nie lubią, jak im się zapala światło w pokoju, siedzą przy zasłoniętych roletach/żaluzjach. Stąd piwnica, bo ciemno, niekoniecznie trzeba przebywać pod ziemią. :stuck_out_tongue:

2 polubienia

No nie wiem. W jednym z rozwiązań tego właśnie 8 zadania autor oprócz dziewczynek i chłopczyków ma piwniczaki. One mają domyślną płeć jakąś (bo nie wiem kto je maluje) ?

Pewnie taką, jak informatycy.

Płci bym im nie przypisywał ale może być ona (z racji środowiska badania) trudniejsza do zdefiniowania (a nawet utajona).

Wpisałem. Mam nadzieję że się nie pomyliłem gdzieś.

2 polubienia

Jakie były progi?
Kiedy będą konsultacje?

Progi są zawsze takie same: 42 p na dost. , a potem co 11.

Na konsultacje trzeba się umówić. Nie wiem jak to zrobić parwdę mówiąc.

Prof. Otop zrobił konsultacje na google hangouts udostępniając kolejno prace studentów. Wyszło fajnie.

Udostępniając z telefonu tak jak ja wykład robiłem ?

Chyba tak