Kalkulator rekrutacyjny na ISIM

Czy nie znalazłby się ktoś chętny do zrobienia Pull Requesta dodającego wyliczanie punktów na ISIM?
Link do kalkulatora: http://kalkulator-punktow.herokuapp.com/
GitHub: Kalkulator rekrutacyjny Github

Na przykład można to zrobić tak albo jakoś podobnie:
Twój wynik na informatykę to xxx, a na ISIM yyy
Do tego progi w kolejnych latach w osobnej kolumnie.

Laureaci i finaliści Olimpiady Matematycznej, Informatycznej i Fizycznej oraz laureaci Olimpiady Lingwistyki Matematycznej są zwolnieni z postępowania kwalifikacyjnego. Tabelka ze wzorem na liczbę punktów dla ISIM jest na stronie rekrutacji. Jest bardzo podobna do tabelki dla informatyki ale różni się w części Przedmiot (jeden do wyboru).
W latach 2015-2017 próg przyjęć wynosił między 291 a 300 punktów, w roku 2018 - 356 punktów, a w roku 2019 - 366,8 pkt.

Ło matko, pierwszy raz od dwóch lat trzeba napisać coś w innym języku niż Python :stuck_out_tongue:
Jak mi się zaktualizują pakiety to wrzucę nową wersję.

2 polubienia

:thinking: :thinking: :thinking: :thinking:

Tak, właśnie to naprawiam. Przypomniałem sobie dlaczego jednak JS nie liczy się jako język programowania xd

2 polubienia

Dobra, działa.
Ale jak ktoś umie to zrobić ładniej (wizualnie, kod jest akceptowanie ładny xd) to zapraszam do pull requestów :wink:

Dzięki :smile:

Jeszcze dodałbym zdanie, że ten opis zasad poniżej dotyczy informatyki, albo w ogóle dałbym po prostu linki do strony rekrutacji z zasadami, które zawsze będą aktualne:

1 polubienie

Sorry, zapomniałem o tym, ale już jest, będzie na kolejną rekrutację :sweat_smile:
Dodałem też nowe progi

3 polubienia