Koło/grupa zainteresowana grafiką komputerową i przetwarzaniem obrazów?

Siemka! Pytanie tak jak w temacie, czy na naszej uczelni działa jakaś grupa lub koło studenckie, które stricte zajmuje się grafiką i przetwarzaniem obrazów :thinking:.

W sumie to też badam grunt na taką inicjatywę, jeśli taka jeszcze nie działa.
Tak sobie myślę, że super byłoby razem coś porobić, pochwalić się prywatnymi projektami, porozkminiać papery z Siggrapha, popisać demosceny i takie tam.

Może jest ktoś chętny zacząć coś nowego? :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Myślę, że można przenieść temat z podziemia do jakiejś kategorii, w której prowadzący będą mogli go zobaczyć.

3 polubienia

Super! :grin:
Prawdę mówiąc to mam w planach podejść do dr Łukaszewskiego i porozmawiać z nim o tym pomyśle.

Sam już jestem po rozmowie z dr Franchem Melendezem i powiedział, że bardzo chętnie pomoże w ewentualnych kontaktach.

A to nie jest tak że Francho wyjechał z instytutu?

Wyjechał na bezpłatny urlop. Mam z nim stały kontakt, jest moim promotorem.
Mailowo, też można dużo rzeczy załatwić :wink:

1 polubienie

Czyli za rok wróci z jakimiś przedmiotami?

Ja też bardzo chętnie i znam gościa co też byłby chętny.

Pewnie w tym semestrze będę narzekał na brak czasu, ale gdyby takie coś ruszyło to z chęcią bym raz na jakiś czas wpadł

Miałem okazję dzisiaj porozmawiać z dr Łukaszewskim, który potwierdził, że obecnie żadne takie koło studenckie nie działa.

W takim razie zdecydowałem się wziąć sprawy w swoje ręce. Stworzyłem krótką ankietę która pozwoliłaby nam, zainteresowanym, ustalić dogodny termin spotkań i kilka innych przydatnych rzeczy. Jeśli znacie kogoś kto mógłby być zainteresowany, proszę dajcie mu znać o tym przedsięwzięciu. Wieżę, że uda się nam wspólnie zrobić coś ciekawego :slight_smile: .

2 polubienia

Count me in!

Udało nam się ustalić termin pierwszego spotkania: piątek (19 października) o godzinie 16.00.

Na ten moment mam mały problem z rezerwacją sali. W systemie zapisów wszystko wygląda na zajęte.
W związku z powyższym proponuję spotkać się: przy automatach z kawą na 1-szym piętrze.

Stamtąd udamy się w miejsce gdzie omówimy nasze oczekiwania w stosunku do koła.

Mamy również mini-konferencję na FB. Jeśli ktoś jeszcze nie jest dodany, a chciałby, to proszę dać mi znać (mail/fb/ankieta). Osoby które jeszcze nie wypełniły ankiety/formularza, a chciałyby wziąć udział w kole, proszone są by w wolnym czasie to zrobiły.

Spontaniczne obecności mile widziane! :smiley:

Nieoficjalne Koło Grafiki Komputerowej i Przetwarzania Obrazów już ruszyło!
Ustaliliśmy termin spotkań na piątek 16.15-18.00.

Wstępnie jeszcze nie wiemy, w której sali będziemy się spotykać - umieszczę taką informację wkrótce.

Na kolejnym spotkaniu, w piątek 26 października, omówimy i przypomnimy sobie Podstawy Grafiki Komputerowej.

Gdyby ktoś był zainteresowany Kołem, serdecznie zapraszamy na spotkanie i do naszej grupy na FB:
https://www.facebook.com/groups/182875722633318/