Machine Learning Engineer(Speech Recognition)

Cześć,

Poszukujemy pracowników(Machine Learning Engineer junior i mid) do pracy przy projekcie związanym ze Speech Recognition. Sam projekt bardzo ciekawy. Trenujemy modele od zera testując różne architektury. Celem jest uzyskanie jak najlepszych wyników na danych konwersacyjnych/telefonicznych. Obecnie projekt częściowo przechodzi w fazę “produktyzacji”, ale research nad samym modelem wciąż jest aktywny.

Od kandydatów wymagana jest wiedza z zakresu NLP i machine learning oraz umiejętność wykorzystania tej wiedzy w praktyce(tak jak zakodowanie rozwiązania w czytelny sposób). Korzystamy z pytorch’a jako głównego frameworka, używamy python’a 3.8.

Biuro mieści się w Krakowie, ale jest możliwość całkowitej pracy zdalnej. Godziny pracy elastyczne.

Link do oferty: Praca Machine Learning Engineer | AI | Noble Systems Corporation | Kraków | No Fluff Jobs
Można aplikować przez wyżej podaną stronę, ale mogę też polecić zainteresowane osoby(benefitami z polecenia możemy się podzielić).

Jestem członkiem zespołu pracującego nad tym projektem i w razie pytań mogę udzielić bardziej szczegółowych informacji o projekcie.