Mail w sprawie odpowiedzialności społecznej ;-p

Drogie Dzieci;

Dostałem maila od pani Pełnomocnik Rektora UWr ds. odpowiedzialności społecznej (w załączeniu). Pisze ona między innymi że:

Użytkowanie sprzętów elektronicznych, takich jak komputery stacjonarne, laptopy etc. w obecnej sytuacji epidemiologicznej uległo intensyfikacji wśród wielu użytkowników. W związku z tym, wprost proporcjonalnie uległa zmianie ilość potrzebnych
napraw wskazanych sprzętów. Wiele osób znalazło się w sytuacji, gdy z różnych powodów
nie są w stanie zapewnić amortyzacji sprzętu, wśród nich są m.in. rodzice dzieci
z wrocławskich szkół. Jako Pełnomocniczka Rektora UWr ds. odpowiedzialności społecznej
oraz osoba aktywnie zaangażowana w życie środowisk lokalnych wiem, że naprawa sprzętu,
który obecnie jest używany codziennie, jest rzeczą istotną i trudną do zrealizowania dla wielu
rodzin. Wierzę, że studenci z Instytutu Informatyki mogliby okazać pomoc wielu dzieciom
*udzielając im wsparcia informatycznego.

Być może Pani Pełnomocnik na trochę nierealistyczny obraz tego co umie student informatyki. Ale niezależnie od tego, jeśli ktoś się czuje na siłach jakoś pomóc to zachęcam. Myślę że można się kontaktować bezpośrednio z p. Pełnomocnik.

JM.

Prośba.pdf (249,0 KB)

2 polubienia