Rekrutacja do badania naukowego nt. branży IT w Polsce - NCN Preludium

Cześć, dzień dobry :slight_smile:

jestem doktorantem na Wydziale Nauk Społecznych UWr. W ramach projektu naukowego realizowanego na Uniwersytecie Wrocławskim poszukujemy wolontariuszy - specjalistów i specjalistki IT wykonujących role techniczne za zakresu programowania, architektury, rozwiązań chmurowych, oraz pracujących dla firm – na miejscu bądź zdalnie – w Krakowie, Łodzi i Warszawie.

Interesują nas osoby pracujące dla firm świadczących usługi outsourcingu usług (IT, finanse i rachunkowość, HR, etc.) i research & development, ale mogą być również osoby pracujące dla innych obszarów (SSC, GBS, etc.).

Badania mają formę wywiadu biograficznego o życiu, ale również o pracy. Wywiad jest anonimowy i może być również zrealizowany w formie online. Rozmowa trwa zwykle około 1,5 h.

Celem projektu jest analiza warunków pracy w branży usług dla biznesu i w samych firmach w Polsce; zbadanie relacji między przedsiębiorstwami w branży, między pracownikami, a także pracownikami i ich przełożonymi; zarządzanie i kultura organizacyjna, kontekst instytucjonalny i prawny branży.

Więcej szczegółów o projekcie znajduje się tutaj => https://projekty.ncn.gov.pl/index.php?projekt_id=519615

Chętne osoby zapraszamy do kontaktu poprzez adres: ncn.informatycy@uwr.edu.pl albo na forum.

Pozdrawiam! :slight_smile:
Szymon Pilch

Zabrakło informacji o wynagrodzeniu. Proszę o uzupełnienie ogłoszenia bądź zaznaczenie, że jest to wolontariat.

Udział w badaniu jest wolontaryjny. Niestety, wynagrodzenie nie jest przewidziane. Mogę jedynie zaproponować poczęstunek/coś do picia w zamian. Pozdrawiam

Proszę w takim razie o aktualizację swojego pierwszego posta i dodanie, że jest to wolontariat.

Dobrze, proszę powiedzieć w jaki sposób edytować post. Niestety, nie mogę znaleźć opcji edycji postów.