Wypożyczanie sal

Dzisiaj, jak pewnie każdemu z nas kiedyś, zdarzyło mi się podejść do portierni by pożyczyć klucz do sali ćwiczeniowej. Akurat padło na salę 141, jako że w niej od początku semestru spotykamy się by wspólnie dyskutować nad zadaniami z JFiZO. Dowiedziałem się od pana portiera, że studentom nie wolno pożyczać klucza do sal, które nie stoją cały czas otwarte (czyli podejrzewam 140, 141, 119, … a pracownie?).

Stąd moje pytanie: czy coś się zmieniło w zasadach wypożyczania sal? Czy gdybym wcześniej zarezerwował tę salę w systemie zapisów, mógłbym pożyczyć do niej klucz?

4 polubienia

Wiem, że zawsze problematyczne było wzięcie kluczy do sal 140 i 141 - “bo telewizory” - a pozostałe (nie wiem jak 119) bez problemów.

Ale zawsze dawało się legitkę pod zastaw i heja do nauki. :confused:

Nie wiem :confused: Ja zawsze brałem sale które były otwarte lub KSI.

Zastaw legitymacji na pewno obowiązuje jeżeli wypożycza się klucz do pracowni. Co do 119, to podejrzewam, że też nie lubią wypożyczać. Raz sekretariat przeniósł jedno spotkanie KSI właśnie do 119 i specjalnie poinformował portiera, że możemy pobrać kluczyk.

@jma @jmi ?

No skąd ja mam to niby wiedzieć ? Mnie zwykle dają te klucze o które proszę.

[ Myślę że o polityce kluczowej decyduje pani Magda Szymańska ]

Pytałem Pani Magdy, ona też nic nie wie (tzn. nic się nie zmieniło w polityce). Zapewne jest to jakieś nieporozumienie dotyczące konkretnego portiera, które trzeba zwyczajnie wyjaśnić.

2 polubienia