Wypożyczanie sal

(Julian Pszczołowski) #1

Dzisiaj, jak pewnie każdemu z nas kiedyś, zdarzyło mi się podejść do portierni by pożyczyć klucz do sali ćwiczeniowej. Akurat padło na salę 141, jako że w niej od początku semestru spotykamy się by wspólnie dyskutować nad zadaniami z JFiZO. Dowiedziałem się od pana portiera, że studentom nie wolno pożyczać klucza do sal, które nie stoją cały czas otwarte (czyli podejrzewam 140, 141, 119, … a pracownie?).

Stąd moje pytanie: czy coś się zmieniło w zasadach wypożyczania sal? Czy gdybym wcześniej zarezerwował tę salę w systemie zapisów, mógłbym pożyczyć do niej klucz?

(Piotr Szymajda) #2

Wiem, że zawsze problematyczne było wzięcie kluczy do sal 140 i 141 - “bo telewizory” - a pozostałe (nie wiem jak 119) bez problemów.

(Kacper Kulczak) #3

Ale zawsze dawało się legitkę pod zastaw i heja do nauki. :confused:

(Piotr Szymajda) #4

Nie wiem :confused: Ja zawsze brałem sale które były otwarte lub KSI.

(Ref Kaleta) #5

Zastaw legitymacji na pewno obowiązuje jeżeli wypożycza się klucz do pracowni. Co do 119, to podejrzewam, że też nie lubią wypożyczać. Raz sekretariat przeniósł jedno spotkanie KSI właśnie do 119 i specjalnie poinformował portiera, że możemy pobrać kluczyk.

(anonim35) #6

@jma @jmi ?

(Jerzy Marcinkowski) #7

No skąd ja mam to niby wiedzieć ? Mnie zwykle dają te klucze o które proszę.

[ Myślę że o polityce kluczowej decyduje pani Magda Szymańska ]

(Jakub Michaliszyn) #8

Pytałem Pani Magdy, ona też nic nie wie (tzn. nic się nie zmieniło w polityce). Zapewne jest to jakieś nieporozumienie dotyczące konkretnego portiera, które trzeba zwyczajnie wyjaśnić.