Otwarty test zmian w Systemie Zapisów

Nie chcę już zakładać nowego tematu - niby to moja wina, bo powinienem pilnować terminu wypisów, ale ogólnie to fajnie, że dostaję maile o odwołaniu wykładu z przedmiotu na który się nie zapisałem, a nie dostałem żadnego maila przypominającego o wypisach :slight_smile:

2 polubienia

Nie chcę już zakładać nowego tematu - niby to moja wina, bo powinienem pilnować terminu wypisów, ale ogólnie to fajnie, że dostaję maile o odwołaniu wykładu z przedmiotu na który się nie zapisałem, a nie dostałem żadnego maila przypominającego o wypisach :slight_smile:

Dziękuję za dodatkowy dzień :slight_smile:

1 polubienie

Kontynuując:

Nie chcę już zakładać nowego tematu

Czy punkty niewykorzystane w głosowaniu teraz, będzie można wykorzystać podczas korekty?
Czy głosując można zmienić głos przed zamknięciem głosowania?
@jasiekmarc

  1. Nie. Co więcej punkty stracone na przedmioty, które jednak nie będą prowadzone będzie można wykorzystać tylko w korekcie w odpowiednim (letnim/zimowym) semestrze. Zawsze tak było zresztą.

  2. Nie rozumiem pytania. Chyba tak.

Pytanie: jaki jest powód zmniejszenia delty czasów za ECTS do 2 minut? czy teraz nie będzie przeciążenia przez to, że wszyscy ze zbliżoną liczbą ECTS będą się zapisywać w prawie tym samym czasie?

3 polubienia

Brawo za spostrzegawczość.

Powód jest taki, że czasy otwarcia zapisów musiały się zmieścić między wynikami jakiejś rekrutacji na studia II stopnia, a zapisami pierwszaków.

W przeciążenia nie wierzę. Nawet w przeszłości, ze skrajnie niewydajną implementacją kolejek system padał wyłącznie przy zapisach pierwszaków. W poprzednim semestrze nie mieliśmy żadnych problemów wydajnościowych. O ile nic nie zepsuliśmy w międzyczasie, to nie powinny się one pojawić.

2 polubienia

Naprawdę przydałyby się te maile przypominające o wypisach :sob:

‘x’ w powiadomieniach nie działają :frowning:
image

1 polubienie

No i wszystkie pokazują “kilka sekund temu”

1 polubienie

Auto-zapis. Stąd to autko. Urocze. :blush:

image

3 polubienia

https://fontawesome.com/icons/car-side :wink:

1 polubienie

Wchodzimy w aktualności i zjeżdżamy na sam dół. Po kliknięciu w nawigacji trafiamy na stronę startową witryny (adres zapisy.ii.uni.wroc.pl/?page=2) zamiast do starszych aktualności (zapisy.ii.uni.wroc.pl/news/?page=2).